Zakopane 

Obóz/kolonia zorganizowana ze wszystkimi zasadami sanitarnymi.

Zakopane zachwyca o każdej porze roku. Zimowa stolica Polski oferuje mnóstwo atrakcji nie tylko dla narciarzy! Zapraszamy do udziału w naszych zimowych obozach.

Zakwaterowanie 

 

OW Limba - Poronin k/Zakopanego
Pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV

Do dyspozycji uczestnika:
- basen
- sauny 
- jacuzzi 
- salon gier
- świetlica multimedialna 

OW Limba oferuje uczestnikom piękne dobrze wyposażone pokoje. Na terenie całego obiektu bezpłatne wi-fi. Pyszna kuchnia, domowe wypieki, fantastyczna obsługa sprawi, że pobyt w tym ośrodku przypadnie do gustu każdemu. Na terenie ośrodka znajduje się kryty basen z jacuzzi oraz strefa saun z widokiem na tatry. 

 

Wyżywienie: śniadanie, obiad z deserem, kolacja (śniadanie i kolacja w formie bufetu, do posiłków serwowane napoje).

Program:

Program przygotowany dla osób niekoniecznie lubiących zimowe sporty. Zachwycaj się zimą i pięknem Zakopanego wyruszając w rekreacyjne trasy spacerowe z przewodnikiem górskim. Odkryj zimowe Zakopane, Morskie Oko, Dolinę Chochołowską. Odpocznij w Termach Bukovina oraz na krytym basenie z widokiem na góry lub w strefie saun. To wszystko podczas jednego wyjazdu! 

 

Zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem 

Wyjścia w góry: 

Morskie Oko,

 Dolina Chochołowska,

Hala Gąsienicowa 

Termy Bukovina 

Ognisko z pieczeniem kiełbasek w Bacówce 

Termin: 21-28.02.2021

Cena: 1449zł 

Promocyjna oferta 10% zaliczki i bezpłatna rezygnacja ważna do końca listopada!

Cena zawiera: zakwaterowanie OW Limba 7 nocy, wyżywienie zgodne z opisem, transport autokarem LUX, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ognisko z pieczeniem kiełbasek, 3 wstępy (1h) do strefy basenu oraz saun, bilet wstępu do Term Bukovina (1/2 dnia), taksę klimatyczną, ubezpieczenie NNW, środki dezynfekujące .

Cena nie zawiera: ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.